Ugrás az oldal tartalmára
GYIK Panaszkezelés
VIDEÓ

Mit hoz a befektetőknek egy új világrend kialakulása? - Erste World webinárium

VIDEÓ
VIDEÓ2026. január 29.   10:55

Egy új világrend formálódik körülöttünk, amely alapjaiban rendezheti át a tőkepiacokat, új lehetőségeket és kockázatokat teremtve, miközben felveti a kérdést: hogyan érdemes ehhez alkalmazkodnunk, és mit várnak mindettől a világ legnagyobb alapkezelői? Erste World webinárium 2026. január 21., szerda .

Tematika:

  • Egy új világrend kialakulásának vagyunk szemtanúi, vajon milyen változásokat fog okozni ez a tőkepiacokon?
  • Hogyan tudunk profitálni ezekből a változásokból?
  • A változások szükségessé teszik-e az eddigi befektetési stratégiánk megújítását is?
  • Konkrétan mik a várakozásai a világ legnagyobb alapkezelőinek?

Meghívott szakértőink:

  • Bencze Lajos,az Erste World vezetője
  • Al-Hilal István, a Fidelity International közép-kelet-európai igazgatója
  • Ercsey Szabolcs, a Franklin Templeton Investments Közép-Kelet Európai értékesítési igazgatója
  • Szomodi Balázs, az Amundi third party értékesítési és termékfejlesztési vezetője
  • Varga Zalán az Erste Alapkezelő Értékesítési és Termékfejlesztési igazgatója

Higgy magadban és indíts Erste Future befektetést!

Ez az év jól indult

Ez az év jól indult

SZTORI
Továbbra is két számjegyű tempóban nő az S&P 500 profitja

Továbbra is két számjegyű tempóban nő az S&P 500 profitja

ELEMZÉS

A végéhez közeledő gyorsjelentési szezonban az S&P 500 cégeinek 74 százaléka felülmúlta az...

Magyar taggal bővül a régiós CECE index

Magyar taggal bővül a régiós CECE index

ELEMZÉS

Március 23-tól új magyar taggal, a Waberer’s...

Az Erste Befektetési Zrt. (székhelye: 1138 Bp., Népfürdő utca 24-26., 8. emelet; "az Erste") EZEN oldalon található adatkezelési tájékoztató ismeretében, a "Mentés" gomb megnyomásával egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat kezelje abból a célból, hogy az Erste Befektetési Zrt. részemre az általa nyújtott befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön, az adatkezelési tájékoztatóban foglalt időtartamig.

A "Mentés" gombra való kattintással továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az Erste Befektetési Zrt. az Erste Bank Hungary Zrt. (1138 Bp., Népfürdő utca 24-26.; a „Bank”) részére a jelen regisztráció során megadott valamennyi személyes adatomat továbbítsa annak érdekében, hogy a Bank részemre az általa nyújtott pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági reklámot közvetlen üzletszerzés módszerével küldjön a Bankoldalon található adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint az ott meghatározott időtartam alatt.

Erste tájékoztatását elfogadom, miszerint Erste a személyes adataimnak feldolgozásával az Idealap Kft.-t bízta meg adatfeldolgozási szerződés keretében.

Ezen felül tudomásul veszem, hogy jelen hozzájárulásomat akár az info@ersteinvestment.hu címre küldött nyilatkozatommal, akár a 06-1-2355-151 telefonszámon az Erste ügyfélszolgálatán, akár személyesen bármelyik Erste bankfiókban bármikor korlátozás és indokolás nélkül visszavonhatom.

Rendben